השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
עד כה סופקו 728,501 הצעות מחיר. אהבתם ? המליצו עלינו
like
ראשי מאמרים

קמינים

Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.

 

קמינים הם למעשה אח או תנור ארובה, קמינים הם מעין תא סגור שמדליקים בתוכו אש במטרה לחמם את החדר. ישנם מספר קמינים נפוצים בארץ ובעולם קמין חשמלי, קמין הפועל על גז, על נפט וקמין עץ. כל קמין והיתרונות שלו, בסופו של דבר כולם עושים את העבודה ומחממים אותנו בלילות החורף הקרים.
 

קמין עץ

קמין עץ הוא מבין סוגי קמינים הישנים, קמין עץ הוא תא סגור שבתוכו מבעירים עץ, יש אנשים המשתמשים בו גם למטרת בישול. קמין עצים של פעם הוא שונה מקמין עצים של היום, בעבר קמין עץ היה נראה כמו טאבון אך כיום הוא מעוצב ומתאים לעיצוב המודרני.
 
מאמרים נוספים בנושא קמינים:

 

קמין גז או קמין נפט

בעבר היה ניתן להסיק קמין עם נפט, החימום היה ממושך והקמין היה מחובר להזרמת נפט, כאשר הגז שהנפלט היה יוצא מהבית באמצעות ארובה. קמין נפט הוא פיתרון נהדר אך כיום קצת יותר קשה לקנות נפט מבעבר ולכן לאט-לאט החליף את קמין נפט, קמין בעל איכויות דומות – קמין גז. ממש כמו קמין נפט גם קמין גז מחובר למצבור גז כאשר המשתמשים קובעים את הרמה של הזרמת הגז לקמין. קמין גז הוא קמין איכותי המספק חימום לאורך זמן, אך חשוב לשים לב ולשמור על אמצעי בטיחות בשימוש בגז ובאש.
 

קמין חשמל

קמין הפועל על מערכת חשמלית נחשב לצעקה האחרונה בתחום והוא כמו שאר המכשירים הדומים לו מופעל על ידי תרמוסטט על מנת שנוכל לווסת את הטמפרטורה בחדר ולשמור על האוויר בחדר חם. היתרון של קמין חשמלי הוא שהוא בטיחותי יותר מאשר קמין עץ בעל להבות אמתיות ובטיחותי יותר מאשר קמין גז. החיסרון שלו שהוא מחמם אחרת מלהבות האש.
 

עיצוב קמינים

מלבד לחמם קמינים הפכו להיות חלק מעיצוב הבית. ישנם בתים רבים במעוצבים במגוון עיצוב וטקסטורות המוסיפים קמינים לבית גם למטרת החימום וגם למטרת בעיצוב. קמין יכול לתאים לסגנונות עיצוב רבים, לסגנון הרומנטי, לסגנון עתיק, לסגנון מודרני ועוד. בחנויות העיצוב השונות ניתן לרכוש קמינים שניתן להציבם בנישות גבס, קמינים בקיר שמחופים על ידי אבנים, מברזל יצוק, עם דלתות מזכוכית, במבחר גדול ומרשים של גוונים וצורות.
קמינים – לא משנה באיזה סוג של קמינים תבחרו בחורף הבא יהיה לכם חמים ונעים.
 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
728,501
בקשות אחרונות להצעת מחיר
מעוניינת שיצרו איתה קשר לברור על רכישה והתקנה של קמין עץ
איך זה עובד?