השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק

ציוד הגברה

רשימת חנויות מומלצות
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חנויות מובילות בתחום.
בחר איזור
אקוסטי מני
אקוסטי מני
חייג עכשיו
050-8308168
בעלות שיחה רגילה


 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
727,855בקשות אחרונות להצעת מחיר
שדות חובה : תאריך השכרה : 14/08/2014 מטרת הציוד : מסיבה צריך 2 טורבו סאונד וגנרטור מעוצב.
ציוד הגברה מיועד לאירועים של מספר רב של משתתפים. ציוד ההגברה נועד לתת מענה של איכות קול של ארגון ערב או הפקת מוזיקה ברמת עוצמה גבוה ובאיכות טובה. ציוד ההגברה כולל מערכת הגברה שכוללת רמקולים, מגבר ומיקסר.
 
ציוד הגברה למסיבה קטנה יכול לכלול מספר קטן של רמקולים, מיקסר יחד עם מגבר בעוצמה של עד 400 וואט. לעומת מסיבות גדולות שיש צורך במספר רב של רמקולים יחד עם ציוד כגון קרוסאובר, רמקולים סאבים ורמקולים טופים. סאבים הוא מכשיר המפיק תדרים נמוכים במערכת ההגברה, טופים רמקולים המייצרים תדרים גבוהים ועוזר בהעברת סאונד מדויק יותר. וקרוסאובר הוא מכשיר המפריד בין צלילים גבוהים לבין הצלילים הנמוכים. הקראוסבר מתאים כאשר יש מספר גדול של רמקולים ולמעשה עוזר בהפקת סאונד איכותי יותר.
 
מערכת הגברה למסיבות גדולות יכולה לכלול ציוד לתקליטנים, ומעבר לחשיבותם של איכות הרמקולים ומספרם, ישנו ציוד נוסף המהווה כחלק של מערכת ההגברה. ציוד לתקליטנים כולל כלים כגון קרוסאובר, פלטת DJ, קומפקטים, אוזניות ועוד.
 
ציוד הגברה יכול להיות יעיל ונוח לשימוש אם יודעים להתאים אותו לסוג האירוע, ולרמת התפעול של המכשירים. הקרנת סרט או דיבור במיקרופונים מצריך התארגנות שונה של ציוד הגברה, מהפקת מסיבה הדורשת ציוד לתקליטנים, עם מספר רמקולים רב, דגש על עוצמת הקול ואיכותו. מגבר איכותי ומיקסר. וכמובן שמומלץ לעשות ניסוי כלים לפני האירוע.

אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?