Yes, Please! חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Facebook YeP! הוסף את יס, פליז! למועדפים
עיצוב פנים - השוואת מחירים הצטרפות לבתי עסק
עד כה סופקו 691,843 הצעות מחיר. אהבתם ? המליצו עלינו
ראשי מוצרים שאלות ותשובות מאמרים

עיצוב פנים

רשימת עסקים מומלצים
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.
בחר איזור
ארבל- אדריכלות ועיצוב פנים ארבל- אדריכלות ועיצוב פנים - הצג טלפון
813 הצעות מחיר סופקו עד כה על ידי ארבל- אדריכלות ועיצוב פנים.
Quick Design Quick Design - הצג טלפון
1139 הצעות מחיר סופקו עד כה על ידי Quick Design.
סבסטיאן סבסטיאן - הצג טלפון
848 הצעות מחיר סופקו עד כה על ידי סבסטיאן.
hushhush  אדריכלות ועיצוב פנים hushhush אדריכלות ועיצוב פנים - הצג טלפון
49 הצעות מחיר סופקו עד כה על ידי hushhush אדריכלות ועיצוב פנים.
זאב מוסקוביץ - תיכנון ועיצוב פנים זאב מוסקוביץ - תיכנון ועיצוב פנים - הצג טלפון
142 הצעות מחיר סופקו עד כה על ידי זאב מוסקוביץ - תיכנון ועיצוב פנים.

 
 
סוג פניה
סוג עבודה
סוג מבנה
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
691,843

השוואת מחירי עיצוב פנים


ארבל- אדריכלות ועיצוב פנים
Michaldecor
Quick Design
V.K Design
Orly Design
אורנה ברקת - עיצוב פנים
סבסטיאן

אתם מתכננים לשפץ את הבית אך לא יודעים בדיוק מה לעשות? הספה שקניתם גדולה מדי ולא מתאימה לאווירה שחשבתם להשיג בבית? אולי אתם זקוקים למעצב פנים שיעשה לכם סדר בבלגן בבית? מעצב פנים יכול לחסוך לכם בהוצאות ולהביא את החלום העיצוב שלכם לידי מימוש.

מהו עיצוב פנים?

עיצוב פנים הוא תחום העוסק בתכנון ושינוי חללים פנימיים ונמצא תחת תחום האדריכלות. בעיצוב הבית המעצב מתייחס אל אדם וצרכיו פיזיים והנפשיים בתוך הסביבה שלו, ובהתאם לזאת יעצב את החלל. המעצב מחויב לדרישות הלקוח, וסגנונו העיצובי יבוא לידי ביטוי באופן שבו הוא יעצב את הבית בהתאם לצרכים ולדרישות שלכם.

המעצב חייב להתמצא בתחומים השונים הקשורים לעיצוב כגון: חשמל, חומרים, נגרות, טקסטיל, צבע. תאורה וכדומה.

עיצוב פנים יכול לכלול שיפוץ כללי של הבית למשל: שבירת קיר או הוספת נישה, או שיכול להתמקד בהלבשת הבית בלבד כגון: צביעה, הוספת תאורה וטקסטיל לבית.
 

מאמרים נוספים בנושא עיצוב פנים:

 

בחירת מעצב פנים

בחירת מעצב תשפיע רבות על התוצאה שתקבלו בעיצוב הבית. לכן חשוב לשים דגש על בחירת המעצב.

התחילו את החיפוש אצל מכרים ובני משפחה שעשו שיפוץ ואהבתם אותו. חפשו באינטרנט עיצובים שאהבתם ורשמו את שמם. בשלב הראש רק תתרשמו מבלי להתקשר.

מה אתם רוצים?

ההמלצה הבאה חשובה על מנת לעשות לכם סדר בראש. ישנם אנשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים וכיצד יונח כל דבר. אחרים אין להם מושג ממה להתחיל ואיך הם רוצים שהבית שלהם יראה. לכן בשלב ראשון בנו לוח שעליו תמקמו את הרעיון שלכם: אספו תמונות של עיצובים שראיתם ואהבתם והדביקו על הלוח, טקסטורה של בד, צבע שראיתם במגזין חתכו דוגמה והדביקו. הלוח ישמש אתכם מול המעצב בפגישות הראשונות לשם בניית רעיון העיצוב. כמו כן, הכינו רשימה של מה שהייתם רוצים בעיצוב, למשל אי במטבח, מנורת רצפה גדולה, פינת קריאה וכדומה. המטרה היא להכניס אתכם לעבודה מבלי להלחיץ ולהגיע מוכנים לפגישת העבודה עם המעצב.

מעצב פנים טוב יכול להפוך דירה מפשוטה למדהימה
מעצב פנים טוב יכול להפוך דירה מפשוטה למדהימה 

פגישה ראשונה

אספו מספר מעצבים שאהבתם את העבודות שלהם. הגיעו לפגישה ראשונה לשם התרשמות. בדקו מהי הכשרתו ובררו אם התמחה במשרד לאדריכלות או עיצוב פנים. בדקו את תיק העבודות שלו, ראו אם אתם אוהבים את העבודות שלו, האם העבודות דומות אחת לשנייה או שיש מגוון של עיצובים. יתכן שלא תאהבו הכול אך שימו לב שהקו הכללי של העיצוב מדבר אליכם. חשוב לא להסתפק בתמונות ולתאם פגישה עמו באחד הבתים שעיצב ושיש באפשרותו להראות דוגמה. ההתרשמות מתמונות אינה מספיקה, כך תוכלו לברר עם בעלי הבית על רמת שביעות הרצון שלהם מהעיצוב.

בבחירת המעצב חשוב שתהיה לכם כימיה טובה עימו. עיצוב הבית הוא תהליך המערב רגשות של בני הבית, ולכן חשוב שיהיה לכם נוח וקל לדבר עם המעצב, ושיהיה קשוב לצרכים ולחלומות שלכם.

מה לסכם עם מעצב הפנים?

לאחר שהחלטתם לעבוד עם איש המקצוע המתאים לכם, חשוב לסכם עימו את פרטי תהליך העבודה.

קביעת תקציב והצעות מחיר - הגדירו מראש מה התקציב שלכם לעיצוב הבית. חשוב לקבוע מחיר לכל אחד משלבי התהליך, כך שתוכלו לקבל הצעות מחיר מסודרות ולדעת כמה אתם משלימים בכל שלב, על מנת שלא תגלו שתקציב נגמר לפני סיום השיפוץ ולהימנע מהוצאות לא צפויות.

הכנת תכנית עבודה – רשמו מהם הצרכים והרעיונות שלכם, הגדירו מהו סגנון החיים שלכם, האם אתם אוהבים לבשל? האם אתם מארחים? זהו הזמן להוציא את לוח העיצובים שלכם ולהראות למעצב. סגרו עם המעצב כמה תוכניות עיצוב תקבלו. כיום ניתן לראות את התוכניות בתלת מימד שעוזר לכם להבין את רעיון העיצוב של המעצב ולראות את התמונה השלמה של העיצוב.

לוח זמנים – נושא נוסף שחשוב לסגור מראש הוא לוח זמנים מסודר המוסכם על שני הצדדים. לוח הזמנים מטרתו לשים מועד סיום לשיפוץ. כמובן שיתכנו עיכובים קטנים אך תוכנית מסודרת תסייע להתקדם באופן עקבי בשיפוץ.

קביעת מעורבות המעצב בשיפוץ - קבעו מראש מהי רמת מעורבותו של המעצב בשיפוץ, למשל, לתת הנחיות לבעלי המקצוע, למצוא פתרונות לבעיות הצצות ולתאם בין הספקים השונים.

התחלת העבודה – מעצב הפנים יתחיל עם בניית סקיצות לאישורכם. לאחר אישור הסקיצות הוא יבנה את התוכנית העבודה לקבלנים, לפיה יקבע סדר הספקים ורשימת החומרים והכמויות הנחוצים לשיפוץ לשם קבלת הצעות המחיר.

ולאחר השיפוץ, המעצב "ילביש" את הבית באמצעות שילוב של ריהוט, תאורה ואביזרים ליצירת האווירה בבית.

 


רוצים לדעת כמה עולה עיצוב פנים? מלאו את הטופס הקצר וקבלו הצעת מחיר בנושא עיצוב פנים.

קבל הצעת מחיר

איך זה עובד?