השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
  >  
  >  
מעלוני מדרגות
ראשי מוצרים שאלות ותשובות מאמרים

מעלוני מדרגות 
 
 
סוג מעלון
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
733,340

 

 

עלייה וירידה במדרגות נראה עבורנו כפשוט וקל. בבתי קרקע רבים ניתן למצוא מדרגות המותקנות בתוך הבית, או מדרגות המובילות אל הבית, לעיתים גם שמדובר בעליה של קומה אחת או במספר מדרגות עבור אנשים מוגבלים המשימה היא בלתי אפשרית. מעלון מדרגות מתאים לאנשים המתקשים לעלות ולרדת במדרגות. בבתים רבים כבר התקינו מעלוני מדרגות המאפשר לעלות ולרדת בקלות.
 

להישאר בבית

את המעלון ניתן להתקין בכל סוגי המדרגות. מעלוני מדרגות מתחברים באמצעות מסילה מיוחדת המקובעת אל הקיר או אל המעקה. בלחיצת כפתור הכיסא עולה ויורד לפי דרישה. אין צורך להחליף את הבית בשל חוסר הנוחות לעלות את המדרגות.
 

כיסא או משטח

מעלוני מדרגות מתאים להתקנה בכל מדרגות, החל ממדרגות הנמצאות בבתים משותפים, מדרגות הנמצאות בבית או בחצר הבית. הוא מאפשר לעלות או לרדת בלחיצת כפתור. כיום ניתן למצוא שני סוגים של מעלונים, כיסא המתאים לאנשים ניידים ומדרגות הכולל משטח המתאים לעלייה של כיסא נכים.
 

בטיחות

מעלון מדרגות הוא פתרון קל ונוח לכל בית. הוא ניתן לקיפול שאינו בשימוש וכך אינו תופס מקום ואינו מפריע לעלייה ולירידה במדרגות של שאר דיירי הבית. הוא כולל כפתורי בקרה, בלחיצת כפתור פשוטה הכיסא עולה ויורד, ניתן להתקין גם שלט מרוחק לתפעולו. הוא כולל חיישני ביטחון, המפסקים את פעולתו במידה ויש חפץ המפריע לו לעלות. במעלון יש מצבר נטען המאפשר להשתמש בו גם במקרים של הפסקת חשמל.
לרוב, מעלון מדרגות נוח, זול ופשוט להתקנה, אין צורך בשבירת קירות או בלוגיסטיקה מסובכת לשינוי המדרגות בבית.
 

לבחור נכון

כיום ישנן חברות רבות המציעות התקנה של מעלונים. חשוב לבדוק לפני שהנכם מחליטים על סוג המעלון שתתקינו בביתכם. חשוב לוודא כי הוא עומד בתקניים הבטיחותיים הכוללים חיישנים ומפסקי בטיחות בעת הצורך. התאימו אותו לסוג המדרגות שלכם, כגון מדרגות ישרות, מדרגות עם זוויות או מדרגות מעוגלות. חשוב לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות, ולבדוק המלצות של אנשים שכבר התקינו בביתם.
התקנת מעלוני מדרגות מאפשר לכם להמשיך וליהנות מהבית ומהסביבה המוכרת.


לחצו לחזרה לרשימת המאמרים בנושא מעלון או חזרו לעמוד מעלון לקבלת הצעת מחיר.
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא מעלון ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :