השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
טכנאי למוצרי חשמל ביתיים
עד כה סופקו 728,007 הצעות מחיר. אהבתם ? המליצו עלינו
like
ראשי מאמרים

טכנאי למוצרי חשמל ביתיים

רשימת טכנאים מומלצים
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 טכנאים מובילים בתחום.
בחר איזור
גיל תיקונים ואחזקות
גיל תיקונים ואחזקות
חייג עכשיו
050-8308236
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג

 
 
 
סוג טכנאי
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
728,007

השוואת מחירי טכנאי למוצרי חשמל ביתיים


בקשות אחרונות להצעת מחיר
רכשתי LCD 20 של אינפיניטי לפני כשנה ורק השבוע התקנתי אך יש בעית שמע זא לא שומעים אין לי מושג למה .כבר שלושה אנשים ויותר ניסו לסדר את הכבלים אך לא שומעים .אשמח לקבל עזרה
מאמרים נוספים
מכשיר חשמלי בבית שמתקלקל לעיתים יכול להשבית את הבית, מכונת כביסה שאינה עובדת, הכביסה המלוכלכת מתאספת, מקרר מקולקל או תנור אפיה ששורף את העוגה. הדילמה לעיתים לא פשוטה, האם כדאי להזמין חשמלאי או לקנות חדש. התשובה לכך לא תמיד אחידה, תיקון מוצרי חשמל ביתיים לעיתים יקרים יותר מקניית מכשיר חדש, לצד אלו ישנם מכשירים שאינם זולים וכדאי לתקן אותם. תיקון מוצרי חשמל דורשת איש מקצוע מוסמך כפי שתקלת חשמל בבית הדורשת תיקון חשמל על ידי חשמלאי. במידה והחלטתם להזמין טכנאי למוצרי חשמל ביתיים חשוב לשים לה למספר דגשים.
 

במה מתמחה טכנאי למוצרי חשמל ביתיים?

טכנאי מוצרי חשמל ביתיים מתמחה בתיקון של מגוון מוצרי החשמל הביתיים, תנורים, מערכות סטריאו, מקררים, קולטי אדים, טלוויזיה, מכונת כביסה, מייבש כביסה, מדיח כלים, טוחני אשפה, מקפיאים ועוד. תיקון מוצרי חשמל יכול לעלות מאות שקלים תלוי בסוג התקלה וביחס למחיר המכשיר בשוק. מקפיא שמתקלקל לעיתים מומלץ לקנות חדש במקום לתקנו.
 

איך נדע אם להזמין טכנאי מוצרי חשמל ביתיים?

לפני הזמנת טכנאי מוצרי חשמל נסו תחילה לאתר את מקור הבעיה, חשוב בעת ההזמנה לתאר את אופי הבעיה, לעיתים הבעיה פשוטה כגון גוף חימום במכונת הכביסה שנוצר עליו אבנית ולעיתים התקלה מסובכת יותר. תיאור הבעיה בטלפון יכולה לתת לטכנאי מושג לגבי אופי התקלה, האם יש צורך החלפת חלק במכונה מחירו של החלק ובהתאם לזאת הטכנאי יוכל להעריך את ערך מחיר התיקון. בדיקה של מספר טכנאים מוצרי חשמל ביתיים בטלפון יכולים לעזור לכם להעריך את עלות התיקון לערך ולפיו להחליט אם יש מקום לתיקון או להחליף את המכשיר.
 

כיצד נחסוך כסף בהזמנת טכנאי מוצרי חשמל ביתיים?

כל אחד מאיתנו מכיר סיפור על טכנאי שירות שטען כי התיקון זול ולבסוף המחיר עלה ועלה בעת שהטכנאי הגיע, טכנאי שמסרב לתת בטלפון הערכת מחיר או טוען כי הביקור אינו יקר לרוב המחיר יעלה בעת התיקון. במידה ויש צורך בהחלפת חלק בדקו בטלפון את מחירו. בעת התקנת החלק בדקו כי החלק המוחלף הינו חדש ולא חלק משומש, כמו כן את החלק שהוצא בקשו לשמור אצלכם. כמו כן בקשו אחריות על התיקון לפחות למספר חודשים.

אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?