השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק

הצרת היקפים

רשימת מכונים מומלצים
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 מכונים מובילים בתחום.
בחר איזור
אפק מ. סי מדיקל סנטר בע''מ
אפק מ. סי מדיקל סנטר בע''מ
חייג עכשיו
050-8308150
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
די.אר.מרכז רפואי בע''מ
די.אר.מרכז רפואי בע''מ
חייג עכשיו
050-9695264
בעלות שיחה רגילה

מרכז לאסתטיקה ויופי
מרכז לאסתטיקה ויופי
חייג עכשיו
050-8308981
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
הלגה-מרכזים קוסמטיים ורפואיים
הלגה-מרכזים קוסמטיים ורפואיים
עסק זה טרם דורג
דר' אהרון שווימר
דר' אהרון שווימר
חייג עכשיו
050-8308134
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג

 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
727,901אפק מ. סי מדיקל סנטר בע''מ
בקשות אחרונות להצעת מחיר
מחפשת באזור צפון בלבד.מבקשת שיחזרו אחרי השעה 16:00

הצרת היקפים

 

הצרת היקפים היא מושג שמטרתו לתאר כל פעולה המועדת לצמצום היקפי הגוף באזור הירכיים, הזרועות, הבטן, והישבן. הצרת היקפים נעשית הן לצרכים בריאותיים והן לצרכים אסתטיים. ניתן להצר היקפים באמצעות שיטות טבעיות המשלבות דיאטה עם פעילות גופנית, וניתן לעשות זאת באמצעות מספר טיפולים (פולשניים ופולשניים פחות) שאינם דרושים מאמץ מצידו של המטופל, כגון: בלה קונטור, VIP- Complex, ניתוח פלסטי כמו שאיבת שומן, סמרטליפו, לייזר, אולטראסאונד ועוד (ראו ערכים למטה)בתחתית העמוד ישנם מספר מושגים והגדרות שחשוב שתכירו, מומלץ לעיין בהם.. טיפולים אלו נמשכים מספר חודשים שלאחריהם יש לבצע טיפולים נוספים לצורך תחזוקה. 

 

איזורים נפוצים בהם מבצעים טיפול:

 

נשים רבות סובלות מבעיה של מותנים ועכוז רחבים. כולנו הינו חולמות על מותנים צרים, ללא עודף השומן. הבעיה מתרכזת בעיקר באזורי הבטן הירכיים, שוקיים, העכוז והידיים. כיום ישנה שיטה בטוחה ללא ניתוח. השיטות השונות המאפשרות הצרת היקפים פועלות על אזורי אלה.
 

ניתן למצוא מספר שיטות של הצרת היקפים:

שיטות אלו ואחרות כוללות מספר מפגשים, לאחר הטיפול ניתן לחזור לשגרה. טיפול זה בשילוב עם דיאטה יביא את התוצאות המיוחלות. הטיפול אינו כרוך בהכנות מיוחדות או במגבלות ואינו כרוך בכאב.
 

מושגים שחשוב להכיר בתחום של הצרת היקפים:

 

סימני מתיחה

סימני מתיחה, כשמם כן הם, נראים כמו רקמה דקה שנמתחה. סימני המתיחה נוצרים כאשר שכבת העור התחתונה, המורכבת מקולגן ואלסטין אשר אמורים להעניק לעור את גמישותו וחוזקו, נשברת. סימני המתיחה מופיעים אצל אנשים שהורידו משקל במהירות, נשים בהריון ומתבגרים. סימני מתיחה מופיעים על השדיים, באזור הבטן התחתונה, באזור המותניים, הגב והירכיים. להיווצרות סימני מתיחה מספר שלבים, בתחילה, נראית אדמומיות קלה על פני העור ונוצרים קוים שבורים בעלי מראה אדמדם- סגול, לאחר מכן, הופכים קוים אלו לחומים, ובסוף צבעם הופך ללבן- כסף בהיר. לא ניתן להעלים סימני מתיחה לגמרי אך ניתן לטשטשם באמצעות קרמים שונים וטיפולים קוסמטיים המיועדים גם להצרת היקפים. לטיפול בשל מוקדם ככל האפשר, סיכויי הצלחה גדולים יותר.

 

הצרת היקפים אולטראסאונד

אחת השיטות להצרת היקפים, ואף צמצום הצלוליטיס, היא באמצעות קרני אולטראסאונד. קרניים אלו מופנות אל אזורי השומן של המטופל, פוגעות בתאי השומן וגורמות לשומן עצמו להתפזר ולעבור לכבד, ומהכבד אל מחוץ לגוף. הטיפול נמשך כשעה וחצי, והוא מתבצע אך ורק על ידי רופא. לטיפול יתכנו תופעות לוואי כגון אדמומיות או כאב, אך ככלל, הוא אינו גורם לכוויות או צלקות. טיפול אולטראסאונד אינו מיועד לנשים בהריון, אנשים בעלי קוצבי לב או אנשים הסובלים מלחץ דם גבוה או מחלות זיהומיות. מטרתו של טיפול זה, מלבד הצרת היקפים, גם לחטב את הגוף ולגרום לו להיראות צעיר יותר.

 

המסת שומן

עוד אחת השיטות להצרת היקפים היא באמצעות המסת שומן. המסת שומן נעשית באמצעות מכשור מתקדם, שתפקידו לפרק את השומן בגוף ולהרחיקו באופן טבעי. המסת שומן נעשית בדרך לא פולשנית, והיא אינה דרשת הרדמה כללית או מקומית. ניתן לבצע המסת שומן במספר דרכים: קרני אולטראסאונד, זריקות פוספטידיל כולין, בלה קונטור, גלי רדיו, עיסוי מכני, אינפרא אדום וכדומה. לטיפולים אלו תופעות לוואי כגון כאבים, נפיחות, צריבה ואודם. טיפולים אלו אינם מיועדים לנשים בהריון, סוכרתיים, אנשים עם בעיות כבד, לחץ דם גבוה, הפרעה בקרישת דם וכדומה. המסת שומן אינה מיועדת אף לאנשים בעלי עודף משקל גבוה במיוחד, כיוון והיא יעילה רק לטיפול במצבורי שומן קטנים.

 

בלה קונטור

מכשיר ה"בלה- קונטור" (BellaContour), הוא מכשיר פרי פיתוח ישראלי, המשתמש בתדר אולטראסאונד על מנת לסייע להצרת היקפים, שיפור והעלמה של סימני מתיחה וצלוליטיס על ידי המסת שומן והאצה אופטימאלית של זרימת הדם בגוף. הטיפול בבלה קונטור איננו פולשני, נוח, יעיל, ואין לו תופעות לוואי ידועות. היתרון הגדול במכשיר זה הוא ביכולתו לחשב בזמן אמת ולקבוע מהי תדירות הגל ומהי העוצמה הנדרשת על מנת להשיג את התוצאות הרצויות. השימוש בבלה קונטור נפוץ במכוני כושר, ספא, מרכזים תזונתיים, מרפאות אסתטיות ומכוני יופי. על מנת להשתמש במכשיר זה אין צורך בידע רפואי.

 

VIP- Complex

אמצעי טכנולוגי נוסף להצרת היקפים וטיפול בצלוליטיס הוא מכשיר ה- . VIP- Complex תפקידו של מכשיר זה אף רחב יותר והוא מיועד גם להסרת משקל עודף, הפחתת שומן, ניקוז לימפתי, האטת סימני הזדקנות, עיסוי ומתיחת קמטים, עיצוב וחיטוב הגוף, מיצוק וכן הלאה. המכשיר, תוצרת איטליה פועל באמצעות קרני אינפרא אדום, שבעזרתם מתבצע זירוז ביולוגי של תאים ייעודיים בגוף. ישנם מספר סוגים של מכשירי VIP- Complexאשר כל אחד מהם מיועד לטיפול באזור אחר בגוף. על מנת לראות תוצאות, יש לעבור סדרה של 10-12 טיפולים, כאשר בין כל טיפול יש צורך בהפסקה של יום. יש שאומרים כי ניתן לראות תוצאות כבר שלושים דקות לאחר השימוש ב- VIP- Complex.

 

Vela- Smooth

אחד המכשירים היעילים ביותר לטיפול בצלוליטיס ובסימני מתיחה הוא מכשיר ה- Vela- Smooth.מכשיר זה משלב שימוש בתדרי אינפרא אדום יחד עם כלי ליניקת רקמות. המכשיר הלא פולשני מועבר על פני העור, מחמם את רקמות השומן ומעביר את השומן כפסולת מחוץ לגוף. ניתן להשתמש במכשיר על מגוון שטחים בגוף כמו הבטן, הגב, הירכיים, הישבן והזרועות. כל מפגש נמשך בין 30 דקות לשעה, כאשר תוצאות ניתן לראות כבר לאחר 6 ל-8 שבועות. בסיום הטיפול תיתכן אדמומיות קלה תחושת צימאון. מכשיר Vela- Smooth מאושר על ידי ה-FDA והוא נפוץ בקרב מכוני יופי רבים.


אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא הצרת היקפים ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :