השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
הפסקת עישון

הפסקת עישון

רשימת עסקים מומלצים
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום הגמילה מעישון.
בחר איזור
גמילה מעישון בטיפול אחד
גמילה מעישון בטיפול אחד
חייג עכשיו
050-8308368
בעלות שיחה רגילה

רזי הבריאות
רזי הבריאות
חייג עכשיו
050-8308576
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
אלן קאר
אלן קאר
חייג עכשיו
050-8308097
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג
גמילה מעישון בשיטה ייחודית
גמילה מעישון בשיטה ייחודית
חייג עכשיו
050-8308037
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג

 
 
שיטת טיפול
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
738,775

השוואת מחירי הפסקת עישון


בקשות אחרונות להצעת מחיר
לבעלי חולה מאניה דיפרסיה גיל : 51 שיטת טיפול : לא משנה
הפסקת עישון היא מילה שיכולה להרתיע רבים מהמעשנים. איך ניתן להפסיק, לעיתים רק המחשבה על להפסיק לעשן מלחיצה דייה להדליק עוד סגירה כדי להירגע מהרעיון הנוראי הזה. הצורך בסיגריה היא התמכרות וכל מעשן יודע זאת, ההשפעות הגופניות והכלכליות על המעשן גם ידועות למעשן, אבל לא מונעות ממנו להדליק את הסיגריה הבאה, או לעצור לקנות עוד חפיסה. ההתעסקות עם הידיים, המחשבה שהסיגריה מרגיעה, עוזרת לחשוב, יש הרואים בסיגריה כחבר טוב ואף יכריזו כי הם נהנים לעשן.
 

מדוע הפסקת עישון היא דבר קשה?

הפסקת עישון מאפשרת למעשן לצאת ממעגל זה של התמכרות, כל סיגריה מכילה את הניקוטין המביא לרצון להדליק את הסיגריה הבאה. החשש מפני הפסקת עישון ידוע אך, כל מעשן שחושב על הפסקת עישון בינו לבין עצמו, שנמאס לו מהסיגריות, מהקושי לנשום, מהשיעול הבלתי פוסק ומהחשש ממחלות. אך מצד שני חושש שתהליך הפסקת עישון הוא קשה ובלתי אפשרי. מומלץ לו לנסות גמילה מעישון. כיום ניתן למצוא מכונים רבים ושיטת רבות המבטיחים הפסקת עישון , מכונים המציעים תרופות פסיכיאטריות, מדבקות עם צמחים, סדנאות גמילה, מכונים העובדים בשיטת דיקור, הילינג והיפנוזה. ישנם מכונים המציעים גמילה בהדרגה, יש המציעים את הכסף בחזרה במקרה שהמטופל חוזר לעשן.

 
גמילה מעישון, עניין של כח רצון

גם בהתעורר הרצון להפסיק לעשן, ההצלחה תלויה רק ברצון של המטופל להפסיק לעשן. הצורך בשינוי דפוסי התנהגות ושינוי חשיבה, כגון הסיגריות לא באמת מרגיעות. מכוני גמילה מעישון נותנים את הפתרון הראשי ומעניקות את הטיפול הראשוני והחשוב, אך ההתמודדות של המפסיק היא בכל יום. כן ניתן להפסיק לעשן, כל מי שהפסיק יספר כמה טוב לו בלי הסיגריות ואיך הוא לא עשה זאת קודם.

אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?
סגור

שנחזור אליך עם הצעת מחיר או ייעוץ בנושא הפסקת עישון ?


השירות ללא תשלום וללא התחייבות מאת :