השוואת מחירים חיוג מקוצר כוכבית 5959 להשוואת הצעות מחיר
Twitter!
הוסף את יס, פליז! למועדפים
הצטרפות לבתי עסק
  >  
  >  
  >  
בריכות

בריכות

רשימת עסקים מומלצים
Yes, Please! הינו האתר המוביל להשוואת הצעות מחיר,
מלאו פרטים או התקשרו 24 שעות ביממה ל-התקשרו 24 שעות ביממה ל-5959* כדי להשוות בין עד 5 חברות מובילות בתחום.
בחר איזור
רמיגן
רמיגן
חייג עכשיו
050-8308064
בעלות שיחה רגילה

עסק זה טרם דורג

 
 
 
 
 
 למילוי פרטים נוספים... (לא חובה אבל מומלץ)
הצעות מחיר שסופקו עד כה
729,044בקשות אחרונות להצעת מחיר
מעונין הצעת מחיר למבקשים לדעת מחיר לבריכת פיברגלס. גודל 5x2.5 עומק 1.4 בערך

מה צריך לדעת על בריכות לפני שבונים אחת בחצר :

פעם בריכות בחצר הבית הפרטי היו רק לאנשים עשירים במיוחד, כיום הרבה אנשים ממעמד הביניים אפילו יכולים להרשות לעצמם להחזיק בריכה פרטית וזאת משום שהביקוש עלה, התחרות בין בעלי המקצוע גבהה והאפשרויות לבניית בריכות בבתים פרטיים הן רבות מתמיד.
בריכות מייצרים מפיברגלס שמצופה בחומר אקרילי אבל צריך להחליף את הבריכה לחלוטין לאחר 10 שנות שימוש,  או בחיפוי של אריחים כמו קרמיקה, פסיפס או גרניט פורצלן.
לפני בניית בריכות יש כמה דברים שצריך לעשות, דבר ראשון צריך להתאים את הבריכה לסגנון החיים שלכם, יש גם לבחור את המיקום שלה (צריך לבדוק את החוק העירוני לגבי בניית בריכות) חשוב גם למקם את הבריכה במקום נוח מבחינת אור השמש, לא מומלץ שהבריכה כולה תהיה בשעות החום בשמש ולעומת זאת לא כדאי למקם אותה אך ורק בצל.
 

איזה סוגים של בריכות יש לבית ואיך מתקינים אותם ?

כבר לא חייבים חצר ענקית ודונמים של מדשאות כדי להחזיק בבריכה בבית, יש בריכות בצורת לגונה ובריכות קטנות במיוחד שמתאימות רק לשכשוך במים בימי הקיץ החמים, בריכות ילדים ובריכות גלים קטנות במיוחד בהן ניתן לשחות, יש בריכות נוי למי שאוהב ליהנות מאווירה של המים וניתן להוסיף להם בנייה של מפל מים וצמחייה טרופית סביב, בכירות דגים גדולות וקטנות, יש כמובן גם בריכות שחיה גדולות במיוחד או בינוניות למי שיש חצר מספיק גדולה ועוד המון אפשרויות.
התקנת בריכות עיליות היא מאוד נפוצה כיום וזאת משום שהיא מוצבת על הקרקע בחצר ואין שום צורך לקבל עליה אישורי בנייה, הבנייה של הבריכה לא מצריכה הוצאות מיותרות או תכנון מוקדם גדול מידי, ניתן להקים אותן תוך כמה שעות ואף להעבירן ממקום למקום.

אהבתם ? המליצו עלינו
איך זה עובד?